Koniec...?

Czy to już  koniec Brazylijskiego pomocnika Kaki w ekipie Rossoneri. Pomocnik wystąpił w tym sezonie w 9 meczach ligowych w którym nie strzelił ani jednego gola i zaliczył tylko 1 asystę. Brazylijczyk jest zupełnie nie skuteczny w obecnych rozgrywkach serie A zawodnik. Jest jeszcze trochę czasu do styczniowego okienka transferowego czy Kaka zakończy przygodę z Milanem ?

Myślę , że w Kaka się już wypalił coś go zablokowało jego skuteczność jest porażająca , to nie jest tak , że nie gra w każdym meczu bo to jest moje widzi misie lecz naprawdę z meczu na mecz nie widzę go w mojej koncepcji , niestety - jest dobrym zawodnikiem utalentowanym ale to już nie ten sam zawodnik co kiedyś. Nie skreślam go całkowicie jest jeszcze trochę czasu na te decyzję .