MISTRZ 2013/2014 !

A.C Milan został Mistrzem ligi włoskiej - Serie A. Po Słabych początkach za adoptowaniu się zawodników do nowego trenera i odwrotnie wyszło na wielki wielki +. "Rossoneri" zrobili kawał wielkiej roboty zawodnicy , trenerzy i zarząd jak i osoby zaangażowane w klub z San Siro. Czerwono - Czarni w sezonie 2013/2014 zanotował wyśmienity bilans mianowicie 30-6-2 przy czym strzelając aż 78 bramek tracąc tylko 16 z dorobkiem 96 punktów kończą z MISTRZOSTWEM przed drużyną z Turynu jak i przed lokalnym rywalem Interem Mediolan.

Cieszymy się wszyscy z tego co w tym sezonie udało nam się osiągnąć mistrzostwo zależało bardzo od psychiki piłkarzy , którzy do końca nie mogli być tego pewni lecz drużyna z Turynu można powiedzieć też się do tego przyczyniła gubiąc punkty w swoich meczach bo strata była dosyć wielka !. CIESZYMY SIĘ I DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM !