Półmetek

Jesteśmy już na półmetku sezonu 2013/2014 w Serie A. Drużyna z Milanu po 10 kolejkach miała mizerny bilans mianowicie: 4-4-2 z tego 9 strzelonych bramek i aż 8 straconych co daje w punktacji kanadyjskiej +1.  Lecz w 10 kolejce wygraną 1-0 z Lazio w zespole niesamowity "dynamit" od tego momentu drużyna z San Siro zanotowali nie wiarygodny bilans ! 14-1-0 to nie słychane !! przy tak słabej grze po 10 kolejkach nic na to nie wskazywało , mało tego strzelili swoim przeciwnikom 35 bramek przy tym tracąc tylko 5!!. Gra zespołu jest znakomita można powiedzieć , że wszystko idzie w dobrą stronę AC Milan jest drugim zespołem z ligi , który stracił najmniej goli !. Aktualnie "Rossoneri" zajmują drugie miejsce tracąc aż 10 punktów do lidera z Turynu - Czy to oznacza koniec nadziei na Mistrzostwo Serie A po 25 kolejkach ?

-Trudno o tym przesądzić jest jeszcze za wcześnie po Naszym słabym początku straciliśmy trochę punktów stąd ta strata do lidera. Juventus gra fantastycznie nie przegrał jeszcze żadnego meczu w tym sezonie lecz tak , że im zdarzają się "wpadki" remisowe , więc jeżeli tych potknięć będzie więcej i wygramy z Nimi u siebie to sprawa jest otwarta.